Vokietijos čempionate – keista Dortmundo „Borussia“ pergalė

Dortmundo „Borussia“ per visas rungtynes atliko vos 4 smūgius į varžovų vartus, bet įmušė 3 įvarčius ir šventė pergalę 3:2 (1:1) išvykoje prieš „Hoffenheim“ klubą.
Donyellas Malenas
Donyellas Malenas / „Scanpix“ nuotr.

„Borussia“ vienuolikės sėkmę lėmė nuostabus Donyello Maleno žaidimas. Olandas rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie visų savo komandos įvarčių.

Erlingas Haalandas pasižymėjo jau 6 minutę, Marco Reusas – 58, o Davidas Raumas 66 minutę įsimušė į savo vartus.

„Hoffenheim“ gretose įvarčius mušė Andrejus Kramaričius (45 min.) ir Georginio Rutteris (75 min.). Šeimininkai į varžovų vartus smūgiavo keturis kartus dažniau – net 16 sykių. Kartą pataikė ir į vartų konstrukciją.

Trečią sykį iš eilės laimėjusi Dortmundo (43 tšk.) ekipa priartėjo prie Miuncheno „Bayern“ (46 tšk.). Tiesa, Vokietijos čempionai savo rungtynes dar žais sekmadienį, išvykoje su Berlyno „Hertha“.

Kiti „Bundeslygos“ rezultatai:

Lėverkuzeno „Bayer“ – „Augsburg“ 5:1

Menchengladbacho „Borussia“ – Berlyno „Union“ 1:2

„Freiburg“ – „Stuttgart“ 2:0

Fiurto „SpVgg Greuther“ – „Mainz“ 2:1

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius