Vokietijos futbolininkai nugalėjo Braziliją, ispanai pralaimėjo Italijai

Trečiadienį Europoje vyko draugiškų rungtynių maratonas, kuris pasiekė ir Vokietiją. Štutgarto mieste vyko akistata tarp Vokietijos ir Brazilijos nacionalinių ekipų, kuri baigėsi penkiais įvarčiais ir šeimininkų pergale.
Bastianas Schweinsteigeris prieš brazilą Robinho
Bastianas Schweinsteigeris prieš brazilą Robinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po pirmojo kėlinio abi komandos į rūbinę patraukė rezultatui esant lygiam 0-0, tačiau antroje rungtynių dalyje pasipylė tikras įvarčių lietus.

60-ąją minutę į Brazilijos rinktinės vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį be problemų realizavo vokietis Bastianas Schweinsteigeris.

Po septynių minučių Vokietijos rinktinės turimą persvarą padvigubino Mario Gotze, kuris išbėgęs vienas prieš vartininką Julio Cesarą nesutriko ir jį nuginklavo.

Prabėgus dar penkioms minutėms, vienuolikos metrų baudinys buvo paskirtas ir į vokiečio Manuelio Neuerio ginamus vartus. Baudinį sėkmingai realizavo brazilas Robinho, kuris ir sušvelnino rezultatą.

80-ąją minutę trečiąjį Vokietijos rinktinės įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Andre Schurrle, kuriam tikslų perdavimą atliko pirmojo įvarčio autorius Schweinstigeris.

Jau per pridėtą kėlinio laiką brazilai dar kartą rezultatą sušvelnino iki minimumo. Šį kartą tolimu smūgiu įvartį Brazilijos rinktinės gretose pelnė Neymaras. Rungtynės baigėsi vokiečių pergale rezultatu 3-2.

Netikėtumas buvo užfiksuotas Italijoje. Ten italų nacionalinė ekipa rezultatu 2-1 palaužė Pasaulio čempionę Ispaniją.