Vokietijos futbolo lygoje „Borussia“ derbį laimėjo Menchengladbachas

Menchengladbacho „Borussia“ namie šventė svarbią pergalę „Bundeslygoje“ 4:2 (3:2) prieš kitą „Borussia“ – iš Dortmundo.
Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo antrą sykį iš eilės
Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo antrą sykį iš eilės / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje įvarčiais tiesiog lijo. Jonas Hofmannas jau 4 minutę gražiu smūgiu išvedė į priekį Menchengladbacho ekipą.

Tačiau Julianas Brandtas rezultatą išlygino 19-ąją.

Ramy Bensebaini (26 min.) ir Marcuso Thuramo (30 min.) smūgiai tuomet suteikė šeimininkams dviejų įvarčių atsargą, kuri prieš pat pertrauką susitraukė iki vieno – įmušė Nico Schlotterbeckas (40 min.).

Antrasis kėlinys iš karto prasidėjo įvarčiu – pasižymėjo Kouadio Kone (46 min.), grąžinęs šeimininkams saugų pranašumą, kurį jie išsaugojo.

Menchengladbacho klubas po šios pergalės pakilo į 7 vietą (22 tšk.) ir prisivijo Dortmundo „Borussia“ (25 tšk.), kuri patyrė antrą nesėkmę iš eilės ir jau 6 šiame sezone.