TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Vykintas Slivka buvo išvarytas iš aikštės, bet komanda šventė pergalę

Pastaruoju metu gerą formą demonstruojantis Vykintas Slivka Škotijos lygos rungtynėse priešais save išvydo raudoną kortelę ir mačą su Perto „St.Johnstone“ baigė anksčiau laiko.
Vykintas Slivka įvartį mače su „Celtic“
Vykintas Slivka įvartį mače su „Celtic“ / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis pirmąją geltoną kortelę užsidirbo 51-ąją minutę, o antrosios ilgai laukti nereikėjo – jau 67-ąją minutę teisėjas pasiuntė V.Slivką į rūbinę už stumtelėjimą į nugarą greitoje atakoje.

V.Slivos epizodas – nuo 4:00 min.:

Tuo metu švieslentėje po Christopherio Kane'o ir Marko McNulty įvarčių degė lygus rezultatas 1:1.

Vis tik net ir vienu žaidėju mažiau turintis Edinburgo „Hibernian“ klubas sugebėjo išplėšti pergalę. Tai padarė pirmojo įvarčio autorius M.McNulty, pasižymėjęs 84-ąją minutę.

„Hibernian“ ekipa su 41 tašku rikiuojasi 6-oje Škotijos lygos vietoje.

Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti