TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Vykintas Slivka pykštelėjo įvartį į „Panathinaikos“ vartus

Lietuvos rinktinės saugas pasižymėjo įvarčiu į vienos stipriausių Graikijos komandų Atėnų „Panathinaikos“ vartus.
Vykintas Slivka
Vykintas Slivka / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lietuvis buvo išvedęs savo atstovaujamą „Lamia“ klubą į priekį, bet galiausiai Atėnuose triumfavo „žalieji“ – 3:1.

V.Slivka pasižymėjo 14-ąją minutę smūgiu nuo maždaug baudos aikštelės ribos.

Tai – penktasis lietuvio įvartis Graikijos lygoje šį sezoną. Jis yra atlikęs ir tris rezultatyvius perdavimus.

„Panathinaikos“ gretose 18-ąją minutę pasižymėjo Adamas Gnezda Čerinas, o pergalę šiai komandai išplėšė 60 ir 87 minutėmis įvarčius pelnęs Bernardas.

Su 56 taškais „Panathinaikos“ yra ketvirtoje vietoje, bet tik keturiais taškais atsilieka nuo lyderio Salonikų PAOK. „Lamia“ su 34 taškais žengia šešta.