Vytautas Andriuškevičius MLS rungtynėse atliko du rezultatyvius perdavimus

„Portland Timbers“ klubas JAV futbolo lygoje (MLS) iškovojo pergalę 2:1 prieš „Colorado Rapids“, o lietuvis Vytautas Andriuškevičius asistavo abiems savo komandos įvarčiams.
Vytautas Andriuškevičius (deš.)
Vytautas Andriuškevičius (deš.) / „Scanpix“/AP nuotr.

26-erių krašto gynėjas iš Lietuvos atliko du rezultatyvius perdavimus.

Pirmasis įvartis krito 21-ąją minutę po V.Andriuškevičiaus skerso perdavimo į baudos aikštelę pasižymėjus Diego Valeri.

Jau po dviejų minučių lietuvis netoli baudos aikštelės perdavė kamuolį įkirtusiam Darlingtonui Nagbe, o šis pelnė fantastišką įvartį.

28-ąją minutę M.Saeidas rezultatą sušvelnino, o jau 31-ąją minutę galėjo kristi dar vienas įvartis, tačiau „Timbers“ lyderis D.Valeri neįmušė 11 metrų baudinio.

Po šios pergalės „Timbers“ futbolininkai Vakarų konferencijoje pakilo į antrąją vietą su 40 taškų per 27 rungtynes. Konferencijoje pirmauja 41 tašką per 26 mačus surinkusi „Seattle Sounders“ ekipa.