Žaidžiančio trenerio vadovaujama Lietuvos futsal rinktinė nenugalėjo Estijos

Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinė Šiauliuose vykstantį Baltijos turės turnyrą pradėjo lygiosiomis 2:2 (1:0) su Estijos komanda. Mūsų šalies komandai dirigavo žaidžiantis treneris Jurijus Jeremejevas.
Salės futbolo varžybos tarp Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių
Salės futbolo varžybos tarp Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Į priekį pirmi išsiveržė lietuviai, kuomet 6-ąją minutę gražiais perdavimais vienas prieš varžovų vartus buvo išvestas Justinas Zagurskas.

Pirma rungtynių pusė taip ir baigėsi, o štai po pertraukos prasidėjo nemalonumai.

Iš pradžių varžovų žaidėjas Maksimas Aleksejevas išlygino rezultatą, o po kelių minučių ir dar kartą nuginklavo Lietuvos rinktinės vartininką Tadą Norbutą.

Pusiausvyrą lietuviai atstatė 10-ties metrų baudiniu, kurį Estijos komanda užsidirbo už žaidimą ranka. Smūgį realizavo Arsenijus Buinickis.

Lietuvos futsal rinktinės treneriu neseniai paskirtas Jevhenas Ryvkinas dar nespėjo atvykti ir imtis darbų, todėl komandos žaidimui dirigavo pats aikštėje žaidžiantis J.Jeremejevas.

Kitas rungtynes su Latvijos ekipa lietuviai žais ketvirtadienį.