„Žalgirio“ futbolininkai įveikė latvius

Naujajam futbolo sezonui besirengiantis Vilniaus VMFD „Žalgiris“ penktadienį sostinės universaliojoje sporto arenoje „Sportima“ vykusiose kontrolinėse rungtynėse 3:1 (1:1) nugalėjo Latvijos futbolo elite rungtyniaujančią „Jelgavos“ ekipą.
Futbolo kamuolys
Žalgiriečiai laimėjo trečias kontrolines rungtynes. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Svečiai pirmieji įmušė įvartį, tačiau dar iki pertraukos Giedrius Barevičius (39 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje po įvartį į varžovų vartus įmušė Artūras Jeršovas (52 min.) ir Romanas Romančiukas (90 min.).

Tai buvo ketvirtosios „Žalgirio“ kontrolinės rungtynės naujojo sezono išvakarėse. Pirmajame mače vilniečiai namuose 1:0 (1:0) nugalėjo Daugpilio „Daugava“ (Latvija) vienuolikę, o antrosiose sostinėje 1:5 (1:3) pralaimėjo Šiaulių „Šiaulių“ klubui, o trečiosiose – 2:1 (0:1) įveikė Vilniaus „Granito“ komandą.

Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją