2013-08-02 21:57

„Žalgirio“ lyderis Kamilis Bilinskis: klube liksiu tol, kol žaisime Europos lygoje

Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderis Kamilis Bilinskis po kelių mėnesių taps laisvuoju agentu, tačiau net ir turėdamas galimybę nepaliks komandos tol, kol ji rungtyniaus UEFA Europos lygos turnyre.
Vilniaus „Žalgiris“ – Poznanės „Lech“
Kamilis Bilinskis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Trečiojo kvalifikacinio etapo pirmajame mače žalgiriečiai 1:0 įveikė Poznanės „Lech“ ir atsidūrė per žingsnį nuo atkrintamojo etapo, po kurio vyktų grupių turnyras.

„Turiu dar keturis mėnesius galiosiančią sutartį su „Žalgiriu“, tačiau joje yra numatyta galimybė išvykti ir anksčiau laiko, – Lenkijos spaudai pripažino K. Bilinskis. – Visgi klubo prezidentui esu pažadėjęs likti tol, kol žaisime Europos lygoje, tad mano visas dėmesys yra sukoncentruotas į komandą.“

Paklaustas, kur planuoja tęsti karjerą, Kamilis Bilinskis kalbėjo abstrakčiai: „Galbūt grįšiu į Lenkiją, tačiau neatmetu galimybės išmėginti save ir kitoje šalyje.“

Į Vilnių K. Bilinskis atvyko 2012 metais ir iškart tapo pagrindinės sudėties žaidėju. Šį sezoną Lietuvos čempionate per 17 mačų jis įmušė trylika įvarčių, dar trissyk pasižymėjo Europos lygoje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą