„Žalgiris“ liko pergalių kelyje – sutriuškino ir „Nevėžį“

Vilniaus „Žalgiris“, panašu, nesėkmingą atkarpą paliko užmarštyje. Vladimiro Čeburino auklėtiniai antradienio vakarą šventė antrą iš eilės triuškinamą pergalę – 3:0 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Praėjusį penktadienį žalgiriečiai net 5:1 namuose sumušė Alytaus „Dainavą“, o kojos nuo akceleratoriaus neatleido ir Kėdainiuose.

Į priekį sostinės komanda išsiveržė jau 7-ąją rungtynių minutę, kai po Josipo Tadičiaus smūgio į virpstą prie kamuolio pirmasis suskubo Francis Kyeremeh ir nukreipė kamuolį į vartus.

Antras įvartis krito 31-ąją minutę. J.Tadičius pats uždirbo 11 metrų baudinį ir pats jį realizavo.

Tomislavas Kišas įtvirtino „Žalgirio“ pergalę 81-ąją rungtynių minutę, kai nuginklavo vartininką išradingu smūgiu.

„Žalgiris“ su 21 tašku yra ketvirtoje vietoje A lygos lentelėje, lyderė Marijampolės „Sūduva“ yra surinkusi 25 taškus.

„Nevėžis“ yra sukrapštęs 3 taškelius ir rikiuojasi paskutinis dešimtas.