„Žalgiris“ triumfavo Gargžduose: viltys kovoti dėl A lygos aukso – gyvos

A lygos finišas pasiekė apogėjų. Po antradienį sužaistų 19-ojo turo rungtynių Gargžduose paaiškėjo, kad Lietuvos futbolo grandų paskutiniame čempionato ture laukia lemiama akistata. Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 4:0 sutriuškino Gargždų „Bangą“ ir išsaugojo viltis pakovoti dėl aukso.
Vilniaus „Žalgiris“ pasiekė pergalę Kaune.
Vilniaus „Žalgiris“ pasiekė pergalę. / Elvio Žaldario nuotr.

Pagal taškų skaičių vilniečiai susilygino su pirmaujančia Marijampolės „Sūduva“, bet suvalkiečiai šio turo mačą su „Kauno Žalgiriu“ pradėjo kiek vėliau.

Visgi net jeigu marijampoliečiai antradienį iškovos pergalę, „Žalgiriui“ liks galimybė pakovoti dėl čempionų titulo. Tokiu atveju, jeigu paskutiniame ture vilniečiai namuose įveiktų „Sūduvą“, A lygoje būtų žaidžiamos lemiamos „auksinės“ rungtynės.

Gargžduose „Žalgiris“ į priekį išsiveržė jau 13-ąją minutę, kai po pakelto kampinio Ivanas Tatomirovičius laimėjo dvikovą prieš oponentus ir taikliai smūgiavo iš arti.

66-ąją minutę Andrija Kaludžerovičius galva labai sėkmingai numetė kamuolį Liviu Antaliui ir rumunas persvarą įtvirtino.

Nepraėjus ir minutei Hugo Videmontas pelnė trečią įvartį, o 86-ąją Karlo Kamenaras užbaigė šeimininkų triuškinimą.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?