Žemaitijos mūšyje – „Bangą“ nuliūdinęs vėlyvas „Džiugo“ įvartis

Pirmadienio vakarą A lygoje akis į akį stojo dvi Žemaitijos komandos – Telšiuose vietos „Džiugas“ 1:1 sužaidė su Gargždų „Banga“.

Svečiai iš Gargždų į priekį išsiveržė 19-ąją minutę, kai Ernesto Stočkūno smūgį atrėmė Povilas Survila, o pirmam prie kamuolio suskubusiam Benui Anisui beliko pelnyti lengvą įvartį.

Rezultatą išlyginti Telšių futbolininkams pavyko tik 89-ąją minutę, kai Nasko Milevas, norėjęs atiduoti perdavimą, kurioziškai pasiuntė kamuolį į vartus.

„Banga“ po 10 rungtynių turi 10 taškų ir užima septintąją turnyro lentelės vietą.

„Džiugas“ yra surinkęs 11 taškų ir išlaikė šeštąją poziciją.