Zlatanas Ibrahimovičius ir vėl įmušė, „Manchester United“ laimėjo šeštą kartą paeiliui

Sėkminga „Manchester United“ serija Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi. Po šeštosios pergalės iš eilės 20-ąją ture „Raudonieji velniai“ pagal taškus pasivijo „Tottenham Hotspur“ ekipą.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynėse svečiuose „Man Utd“ po atkaklios kovos 2:0 (2:0) įveikė „West Ham United“ ekipą.

Jau 15-ąją minutę „West Ham“ ekipos žaidėjas Sofiane'as Feghouli buvo nubaustas raudona kortele, tačiau pergalingus įvarčius svečiai pelnė tik antrajame kėlinyje.

Juano Matos įvartis

Juanas Mata pasižymėjo po gražaus Marcuso Rashfordo reido 63-ąją minutę, o 78-ąją minutę įmušė Zlatanas Ibrahimovičius.

Švedas pelnė jau devintąjį įvartį per pastarąsias 10 rungtynių ir su 13 tikslių smūgių rezultatyviausiųjų žaidėjų įskaitoje nuo „Chelsea“ lyderio Diego Costos atsilieka tik vienu įvarčiu.

Su 39 taškais „Manchester United“ pasivijo penktoje vietoje esančius „Tottenham“ futbolininkus, tačiau pastarieji dar nežaidė 20-ojo turo susitikimo.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius