2021 10 25

„Amber-Arlangos“ tinklininkai pratęsė pergalių seriją Baltijos Čempionų lygoje

Puikų sezono startą „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygoje pratęsė Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda. Antrą kartą šiame turnyre dalyvaujanti Gargždų ekipa savaitgalį iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.
„Amber-Arlangos“ tinklininkai pratęsė pergalių seriją Baltijos Čempionų lygoje / Mato Baranausko nuotr.
Temos: 1 Tinklinis

Savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi Lietuvos komanda 3-0 (25:18, 25:18, 25:20) įveikė vieną stipriausių Estijos klubų „Parnu VK“ (Estija).

Šeimininkams 18 taškų pelnė Daumantas Katinas, 9 – Linas Starkutis, po 8 – Viktoras Ščekaliukas bei Artūras Vincėlovičius.

Gargždų ekipą treniruojantis latvis Austris Štalis prisipažino, kad tikėjosi sunkesnės kovos, bet Pernu komandoje nežaidė du svarbūs žaidėjai ir „Amber-Arlanga“ tuo puikiai pasinaudojo.

Visas trejas rungtynes laimėjusi „Arber-Arlanga“ išlieka Baltijos Čempionų lygos turnyro lentelės viršūnėje.

„Mažais žingsneliais einame į priekį bendrame žaidimo paveiksle. Vis tik su žaidimo skaitymu gynyboje bei blokais dar turime dideles erdves tobulėjimui“, - sakė A.Štalis.

„Parnu VK“ ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė per tris susitikimus. Antrąją vietą čempionate užima Tartu „Bigbank“ (6 tšk.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius