2011-05-16 11:33

Anglijos futbolo čempionate į aikštelę išbėgo sirgalius, apsirengęs tik... kojinėmis

Anglijos futbolo čempionate savaitgalį nutiko linksmas kuriozas. „Liverpool“ ir Londono „Tottenham“ vienuolikių mače aikštelėje netikėtai pasirodė sirgalius, kuris buvo apsirengęs tik... kojinėmis.
Nuogalius „Liverpool“ rungtynėse.
Nuogalius „Liverpool“ rungtynėse / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nuogalius tapo tikru galvos skausmu apsaugos darbuotojams, kurie, nepaisant didžiulių pajėgų, niekaip negalėjo sučiupti vikraus įsibrovėlio.

Apsaugos darbuotojams padėjo futbolininkai. „Liverpool“ gynėjas Martinas Škrtelis ir vartininkas Pepe Reina pavargo žiūrėti į rungtynes sujaukusį nuogalių ir parvertė jį ant vejos.

Kaip jau rašėme, namuose žaidusi „Liverpool“ ekipa mačą prieš „Tottenham“ pralaimėjo rezultatu 0:2.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą