2011-10-15 13:04

Brazilijos futbolo sirgaliai sumanė originalų būdą, kaip prasmukti į stadioną

Meilė futbolui kartais skatina elgtis išradingai. Štai šeši brazilai, norėję išvysti šalies taurės mačą tarp „Sampaio Correa“ ir „Moto Clube“, į stadioną prasmuko susėdę į greitosios pagalbos automobilį.
Sirgaliai įsmuko į greitosios pagalbos automobilį
Sirgaliai įsmuko į greitosios pagalbos automobilį / „Scanpix“ nuotr.

Kadangi medikai turi budėti kiekvienose rungtynėse, apsaugos pareigūnams nė į galvą nešovė mintis patikrinti, ką veža tarnybinis transportas.

Patekęs į stadioną automobilis sustojo prie aikštės, o po kelių akimirkų iš jo lyg niekur nieko išlipo šeši „gydytojai“, vilkintys vienos iš komandų marškinėlius, rašo „Metro“.

Istorija apie šešis išradingus brazilus (vaizdo įrašo garsas – šaižus):

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą