2010 04 20

„Capitals“ ledo ritulininkai sutriuškino „Canadiens“ ekipą (video)

Trečiosiose NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Vašingtono „Capitals“ klubas pirmadienį svečiuose 5:1 (0:0, 4:0, 1:1) sutriuškino Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:1.
Vašingtono komanda nepagailėjo varžovų iš Kanados
Vašingtono komanda nepagailėjo varžovų iš Kanados / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusią savaitę pirmąjį ketvirtfinalio mačą namuose „Capitals“ ledo ritulininkai varžovams po pratęsimo pralaimėjo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1), o antrosiose rungtynėse po pratęsimo iškovojo pergalę – 6:5 (1:2, 1:2, 3:1, 1:0).

Pirmadienio mače įvarčius nugalėtojams pelnė Boydas Gordonas (21:06), Brooksas Laichas (24:42), Ericas Fehras (28:33), Aleksandras Ovečkinas (33:50) bei Mattas Bradley'is (59:15).
Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose – Tomašas Plekanecas (42:25).

Ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes Monrealyje komandos žais trečiadienį.