2019 11 01 /10:52

D.Rapšys užtikrintai startavo pasaulio taurės etape Kazanėje

Rusijos mieste Kazanėje startavo šeštasis FINA pasaulio plaukimo taurės etapas. Jame varžosi ir savo medalių kolekciją siekia papildyti ir lietuvis Danas Rapšys.
Danas Rapšys dominuoja pasaulio taurės varžybose.
Danas Rapšys dominuoja pasaulio taurės varžybose. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

24-erių plaukikas penktadienio rytą užtikrintai pateko į 400 m laisvuoju stiliumi distancijos finalą.

Lietuvis distanciją įveikė per 3:52,02 min. ir užėmė pirmąją vietą. Tiesa, antras likęs rusas Antonas Nikitinas nuo D.Rapšio atsiliko viso labo 0,06 sek.

Aukso Lietuvos plaukikas sieks penktadienį vakare. Šeštadienį D.Rapšys varžysis 200 m kompleksiniu būdu varžybose, o sekmadienį plauks tokį patį atstumą laisvuoju stiliumi.

Per pirmuosius penkis pasaulio taurės etapus D.Rapšys susirinko visus aukso medalius 200 ir 400 m laisvuoju stiliumi distancijose – iš viso lietuvis aukščiausios prabos apdovanojimų jau turi 10. Taip pat jis iškovojo ir du sidabro medalius.

Į finalą Kazanėje pateko ir kitas Lietuvos plaukikas, Andrius Šidlauskas. Jis 100 m krūtine rungtyje distanciją įveikė per 1:00,90 min. ir užėmė 7-ąją poziciją.