2016 06 12

Dovydas Vaivada Europos jaunimo čempionate – 13-as

Džonkuve (Lenkija) vykstančio Europos jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės vaikinų varžybų finale Dovydas Vaivada užėmė 13-ąją vietą.
Dovydas Vaivada
Dovydas Vaivada / Alfredo Pliadžio nuotr.

19-metis kaunietis fechtavimosi rungtyje buvo 14-as (19 laimėtų dvikovų iš 35; 218 taškų), plaukimo – 9-as (2,04.98; 320), jojimo – 5-as (293), o bėgimo ir šaudymo – 28-as (11,56.67; 584). Iš viso finale D. Vaivada pelnė 1419 taškų.

Europos čempionu tapo italas Alessandro Colasanti (1491), už nugaros palikęs rusus Viačeslavą Bardyševą (1478) ir Danilą Glavackichą (1475).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti