2017 01 27

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas po kalnų etapo prarado lyderio poziciją

Geriausiam Lietuvos dviratininkui Ramūnui Navardauskui („Bahrain Merida“) penktadienį nepavyko išsaugoti Argentinoje vykstančių 35-ųjų daugiadienių lenktynių „Vuelta a San Juan“ (UCI I kategorija) lyderio marškinėlių. 28-erių metų lietuvis penktame etape finišavo 12-as ir bendrojoje įskaitoje iš pirmos pozicijos nukrito į septintą.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / twitter nuotr.

Penktą etapą laimėjo 2013 metų pasaulio čempionas portugalas Rui Costa („UAE Abu Dhabi“). Jis 162,4 km kalnuota trasa nuvažiavo per 4 val. 15 min. 4 sek. (vid. greitis – 38,202 km/h). R. Navardauskas nuo jo atsiliko 1 min. 7 sek. Lietuvio komandos draugas italas Vincenzo Nibalis finišavo dešimtas (+57 sek.).

Lenktynių lyderiu tapo olandas Baukė Mollema („Trek-Segafredo“). Jis penktadienį finišavo penktas (+12 sek.). R. Navardauskas nuo jo atsilieka 52 sek. V. Nibalis (+1.17) užima aštuntą poziciją.

Iš 173 startavusių dviratininkų klasifikuotas 141. Komandų įskaitos lydere tapo „Bahrain Merida“.

R. Navardauskas antrame etape finišavo šeštas, o po pergalės trečiame etape tapo varžybų lyderiu. Ramūnas ketvirtame etape užėmė dešimtą vietą ir dar vienai dienai išsaugojo mėlynus lyderio marškinėlius.

Septynių etapų varžybos baigsis sekmadienį.