2010 03 13

Dvyliktasis rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL pirmenybių mače

Rezultatyvų perdavimą 36-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (83 tšk.) klubas penktadienį namuose 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) nugalėjo antrojoje pozicijoje Rytuose esančius Pitsbergo „Penguins“ (85 tšk.) ledo ritulininkus.
D.Zubrui pasižymėti nepavyko
D.Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Iš viso Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šiame sezone – 6 įvarčiai, 12 rezultatyvių perdavimai bei 24 baudos minutės.

Penktadienio rungtynėse po D. Zubraus perdavimo Ilja Kovalčiukas (49:59) įtvirtino „Devils“ klubo pergalę – 3:1.

Pats lietuvis per 14 minučių (14:19) kartą metė į varžovų vartus, blokavo du priešininkų metimus bei antrajame kėlinyje (33:26) gavo dvi baudos minutes.

Kitus įvarčius arenos šeimininkams, kurie Atlanto divizione yra antri, pelnė Patrikas Eliasas (01:43) ir Andy Greene'as (42:06).

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusių Atlanto diviziono lyderių „Penguins“ ledo ritulininkų gretose pasižymėjo Sidney Crosby's (02:25).

Tai buvo vienintelė šeimininkų pergalė penktadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse, o kitus penkis susitikimus laimėjo svečiai:

Vašingtono „Capitals“ – Tampos „Lightning“      2:3
Bafalo „Sabres“       – Minesotos „Wild“        2:3
Atlantos „Thrashers“  – Niujorko „Rangers“      2:5
Dalaso „Stars“        – Los Andželo „Kings“     1:2 (po baudinių)
Anahaimo „Ducks“      – Nešvilio „Predators“    0:1