-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 08 04

Fantastiškai spurtavę Lietuvos irkluotojai išplėšė Europos čempionato sidabro medalius

Fantastiškas sprintas distancijos pabaigoje atnešė Lietuvos irklavimo rinktinei Europos čempionato sidabrą.
Lietuvos irkluotojai Europos čempionate Glazge iškovojo sidabrą.
Lietuvos irkluotojai Europos čempionate Glazge iškovojo sidabrą. / Kęsto Rimkaus nuotr.
Temos: 1 Irklavimas

Vyrų porinių keturviečių valčių A finale Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius didžiąją distancijos dalį yrėsi penktoje vietoje, tačiau distancijos pabaigoje gerokai padidino tempą ir prasibrovė iki antrosios pozicijos (5:43.400).

Likus 500 metrų lietuviai vis dar buvo penkti, už trejetuko ribų buvo ir telikus 200 metrų. Vis dėlto paskutinę atkarpą Lietuvos komanda įveikė ypač galingai.

Lietuviai nusileido tik Italijos įgulai (5:41.920 min.). Bronzą iškovojo Lenkijos irkluotojai (5:43.880), vos 0.02 sek. aplenkę ukrainiečius (5:43.900).

Praėjusiais metais šioje rungtyje lietuviai buvo tapę Europos ir pasaulio čempionais, tačiau tuomet vietoj S.Ritterio irklavo Martynas Džiaugys.

Bronzą šiame žemyno čempionate iškovojo Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė, o Mindaugas Griškonis dėl medalio kovos sekmadienį.

Kęsto Rimkaus nuotr./Lietuvos irkluotojai -A.Adomavičius, s.Ritteris, R.Maščinskas ir D.Nemeravičius Europos čempionate Glazge iškovojo sidabrą.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?