2011-04-03 08:52

„Flamingo Volley“ tinklininkai po metų pertraukos tapo Lietuvos čempionais

Šeštadienį ketvirtosiose Lietuvos vyrų tinklinio čempionato didžiojo finalo rungtynėse Vilniaus „Flamingo Volley“ klubas savo aikštėje 3:0 (25:17, 25:16, 25:19) nugalėjo Vilniaus VGTU-MRU ekipą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių rezultatu 3-1, po metų pertraukos susigrąžino čempiono titulą.
Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finale kova iki galo.
Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finale kova iki galo. / A.Četkausko nuotr.

Pirmąjį ir trečiąjį didžiojo finalo serijos susitikimus „Flamingo Volley“ tinklininkai laimėjo vienodu rezultatu 3:1, o antrąjį pralaimėjo 2:3.

Bronzos medalius iškovojo praėjusių metų šalies čempionė Šiaulių „Elgos-Starto“ komanda.

Šiauliečiai šeštadienį namuose 3:0 (25:19, 25:20, 25:21) nugalėjo praėjusio sezono bronzos medalininkus Kelmės „Antivio-Etovio“ tinklininkus ir laimėjo mažojo finalo seriją 2-1.

Praėjusį savaitgalį abi ekipos iškovojo pergales namuose vienodu rezultatu – 3:1. 
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą