2014 05 30

Ignatas Konovalovas dviratininkų lenktynių Vokietijoje antrajame etape buvo 52-as

35-ą kartą Vokietijoje vykstančių „Bayern Rundfahrt“ dviratininkų lenktynių antrajame etape „MTN-Qhubeka“ ekipos narys Ignatas Konovalovas užėmė 52-ąją vietą, o „Orica Green EDGE“ komandai atstovaujantis Aidis Kruopis tenkinosi 118-ąja pozicija.
Ignatas Konovalovas
Ignatas Konovalovas / movistarteam.com nuotr.

164,7 km distancijos finiše pirmasis Lietuvos dviratininkas etapo nugalėtojui šveicarui Mathiasui Frankui pralaimėjo 5 minutes ir 8 sekundes, o antrasis – 19 minučių bei 27 sekundes.

Antrąją vietą šiame etape užėmė prancūzas Thibaut'as Pinot'as, o trečias finišavo čekas Leopoldas Königas:

1. Mathiasas Frankas (Šveicarija) 4 val. 19 min. 24 sek.

2. Thibautas Pinot (Prancūzija) atsiliko 8 sek.

3. Leopoldas Königas (Čekija) 8

4. Romainas Bardet (Prancūzija) 16

5. Johannas Tschoppas (Šveicarija) 16 ...

52.Ignatas Konovalovas 5:08 ...

118.Aidis Kruopis 19:27 ...

128.Florenzas Knaueris (Vokietija) 24:03

Po dviejų etapų 57-ąją vietą užimantį I.Konovalovą nuo lyderio šveicaro M.Franko skiria daugiau nei 8 minutės, o 111-oje pozicijoje esantį A.Kruopį – 19 su puse minučių: