2010 03 24

Keturiolikmetės Lietuvos tenisininkės – Rytų Europos čempionės

Aukso medalius Turkijoje pasibaigusiame Rytų Europos keturiolikmečių teniso čempionate dvejetų varžybose iškovojo lietuvaitės Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė.
Tenisas, kamuoliukas
Lietuvos mergaičių duetas lemiamoje dvikovoje 6:3, 6:3 nugalėjo bendraamžes iš Estijos. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Lietuvos mergaičių duetas lemiamoje dvikovoje 6:3, 6:3 nugalėjo bendraamžes iš Estijos Eriką Hendsel bei Tatjaną Vorobjovą.

Per žingsnį nuo čempionų titulų liko sidabro medaliais pasipuošę Mantas Bugailiškis ir Almantas Oželis. Jie finale 6:7 (2:7), 6:3, 9:11 nusileido baltarusiams Arturui Dubinskiui bei Ivanui Liutarevičiui.

Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniui Mantui Bugailiškiui, kuriam mažajame finale dėl trečios vietos be kovos buvo įskaityta pergalė prieš ukrainietį Antoną Chyžkiną ir įteiktas bronzos medalis.

Berniukų varžybų čempionu tapo M.Bugailiškį pusfinalyje 6:2, 6:2 nugalėjęs kitas ukrainietis Aleksandras Lebedynas. Finale jis 6:3, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš Arkadijų Slobodkiną iš Latvijos. Marijampolietis Artūras Oželis liko septynioliktas.

Mergaičių vienetų varžybose ketvirtfinalyje 3:6, 1:6 čempionei ukrainietei Viktorijai Luškovai pralaimėjusi vilnietė Akvilė Paražinskaitė galutinėje įskaitoje užėmė penktą vietą, o šiaulietė Justina Mikulskytė liko penkiolikta.