„Šiemet pažymiu savo vadovavimo įstaigai ir savo, kaip trenerio, veiklos keturiasdešimtmetį. Ar gali būti geresnė dovana treneriui, nei jo vadovaujamos komandos pergalė tokiose svarbiose žaidynėse?“, – klausimu į klausimą, kaip vertina iškovotą šalies pirmenybių auksą, sakė A.Mikutovskis.
2013-ųjų Lietuvos žalgiriados pirmenybių vasaros žaidynėse dalyvavo komandos iš visų šalies savivaldybių.
Lazdijų sporto centro komandos tinklininkai, laimėję visas rungtynes prieš Tauragės, Kupiškio, Šalčininkų ir Klaipėdos rajonų komandas, tapo žaidynių nugalėtojais ir pasipuošė aukso medaliais.
Neblogai sekėsi ir žaidynėse dalyvavusiai A.Mikutovsko treniruojamai Lazdijų sporto centro moterų tinklinio komandai. Finalinio etapo pogrupio varžybose moterys, laimėjusios 2:0 prieš Šilalės komandą ir pralaimėjusios 0:2 Kauno rajono tinklininkėms, užėmė antrą vietą. Tačiau finale, pralošusios Klaipėdos rajonui ir laimėjusios prieš jonaviškes, Lazdijų tinklininkės užėmė III-ią vietą.
A.Mikutovskio vadovaujamo Lazdijų sporto centro auklėtiniai ne pirmus metus skina aukščiausius laurus įvairiose sporto šakose šalies ir tarptautinėse varžybose.
Gegužę pasaulio čempiono titulą štangos spaudimo jaunių rungtyje laimėjo 16-metis lazdijietis Klaudijus Malevskis.
Rytoj Veisiejuose (Lazdijų rajonas) vyksiančios šventės „Pasienio fiesta“ oficialaus atidarymo ceremonijos metu šiam sportininkui bus įteiktas 10 tūkst. litų čekis už aukštus sportinius pasiekimus. 5 tūkst. litų bus skirti ir K.Malevskį treniruojančiam Lazdijų sporto centro treneriui Artūrui Mačioniui.
Lėšas rajono tarybos sprendimu skyrė Lazdijų rajono savivaldybė.
