2015 01 25

Lietuvos atstovai Europos džiudžitsu čempionate iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Portugalijos sostinėje Lisabonoje sausio 21–25 d. vyko atvirasis Europos džiudžitsu čempionatas. Šiemet jis sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių – jame varžėsi net 3400 stiprių sportininkų iš įvairių šalių: įvairaus amžiaus vyrų ir moterų. Čempionate dalyvavo ir puikius sugebėjimus demonstravo ir Lietuvos atstovai.
Europos džiudžitsu čempionatas

Pirmuosius medalius iškovojo klubo „Fighter House / Roger Gracie Academy Kaunas“ sportininkė, trenerio Donato Uktverio auklėtinė Julija Stoliarenko. Ji laimėjo sidabro medalį absoliučioje svorio kategorijoje, užbaigusi tris kovas anksčiau laiko, ir bronzos medalį savo svorio kategorijoje.

Šiame čempionate gerai pasirodė ir Klaipėdos to paties klubo atstovas Marius Rudnickas – jis taip pat pelnė bronzos medalį savo svorio kategorijoje.

Šeštadienį, sausio 24 d., į čempionato kovas stojo ir pats klubo „Fighter House / Roger Gracie Academy Kaunas“ treneris Donatas Uktveris. Kovas su varžovais užbaigęs anksčiau laiko laužimais, užėmė antrąją vietą ir pridėjo dar vieną trofėjų – sidabro medalį.