2012 09 04

Lietuvos rinktinė Londono parolimpinių žaidynių vyrų golbolo B grupės turnyrą baigė lygiosiomis su turkais

Londono vasaros parolimpinių žaidynių dvylikos ekipų vyrų golbolo (aklųjų riedulio) turnyro šešių komandų B grupės varžybas Lietuvos rinktinė antradienį baigė lygiosiomis 2:2 (0:0) su Turkijos ekipa.
Golbolas
Golbolas / „Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius lietuviams pelnė Marius Zibolis.

Pirmą vietą B grupėje užėmusių turkų (13 tšk.) gretose po kartą pasižymėjo Huseynas Alkanas bei Tuncay'us Karakaya.

Surinkusi 8 taškus 2008 metų Pekino parolimpiados vicečempionė Lietuvos rinktinė B grupėje liko trečia ir ketvirtfinalyje susitiks su antrą vietą A grupėje užėmusia Pekino parolimpinių žaidynių čempione Kinijos komanda.

Antrą vietą B grupėje užėmė Brazilijos (9 tšk.) rinktinė, antradienį 7:1 (4:1) nugalėjusi grupės autsaiderę Didžiosios Britanijos ekipą, o mače dėl ketvirtosios vietos grupėje Europos čempionai Suomijos (6 tšk.) golbolininkai 4:1 (3:0) įveikė už atkrintamųjų varžybų borto likusią Švedijos (5 tšk.) komandą.