2019 07 20

Lietuvos U19 merginų rankinio rinktinė Europos čempionato pusfinalyje nusileido čekėms

Lietuvos merginų iki 19 metų rankinio rinktinei nepavyko žengti į Europos čempionato B diviziono finalą. Klaipėdoje žaidusios lietuvaitės nusileido Čekijos rinktinei 22:37 (11:19).
Lietuvos ir Čekijos U19 merginų rinktinės
Lietuvos ir Čekijos U19 merginų rinktinės / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Pusfinalio rungtynės tarp Lietuvos ir Čekijos rinktinių prasidėjo lygia kova ir nors čekės pirmavo nuo pirmų susitikimo minučių, tačiau Lietuvos merginų rinktinė varžovių per daug toli nepaleido.

Likus dešimt minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos Lietuvos rinktinė atsilikinėjo vos dviem įvarčiais (10:12), tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 1:7 ir prieš antrąjį rungtynių kėlinį turėjo 8 įvarčių deficitą (11:19).

Antrąjį kėlinį Lietuvos merginų rinktinė pradėjo solidžiai ir jai buvo pavykę priartėti iki 5 įvarčių (17:22), tačiau tuomet varžovės vėl atsakė rezultatyviu žaidimu ir susigrąžino turėtą pranašumą (17:25). Į šį varžovių spurtą lietuvaitės jau atsakyti neįstengė ir Čekija užtikrintai baigė rungtynes. Lyderes paskutinėmis susitikimo minutėmis ilsinusi Lietuvos rinktinė nusileido rezultatu 22:37.

Lietuvos rinktinei 5 įvarčius pelnė Austėja Rimkutė, 4 – Beatričė Ruseckaitė, po 3 Aušra Šponė, Inga Sadauskaitė ir Ugnė Kavalenkaitė, po 2 Karolina Čekuolytė ir Rusnė Markinaitė.

Sekmadienį 15:00 Lietuvos rinktinės laukia kova dėl trečiosios vietos. Mūsų rinktinės varžovėmis bus antrajame pusfinalyje, kuriame susitinka Turkijos ir Šveicarijos komandos, pralaimėjusi ekipa.