Tiesiogiai
Tiesiogiai
2012-06-09 22:35

Lietuvos vyrų regbio čempionate kauniečiai įveikė vilniečius

Antrą pergalę trečiose penkių ekipų Lietuvos vyrų regbio pirmenybėse iškovojo trečiąją vietą užimantis Kauno „Ąžuolo-Tauro“ (7 tšk.) klubas, namuose 22:13 (12:3) įveikęs antrojoje pozicijoje esančius Vilniaus „VRA-Tauro“ (8 tšk.) regbininkus.
Lietuvos regbio rezultatai išties džiuginantys
Lietuvos regbio rezultatai išties džiuginantys / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kauno komandai Mantas Eimantas, Rolandas Gedgaudas, Giedrius Narakas ir Andrius Kazlauskas pelnė po 5, Laurynas Požaitis – 2 taškus.

Vilniaus komandos gretose pasižymėjo Mantas Visminas (8 tšk.) ir Marius Gurevičius (5 taškai).

Čempionate pirmauja pergalingai rungtyniaujanti bei nugalėtojos titulą ginanti Šiaulių „Vairo-Jupojos“ (9 taškai) komanda.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

1. Šiaulių „Vairas-Jupoja“          3 3 0 0 227:15  9
2. Vilniaus „VRA-Tauras“            4 2 0 2  57:143 8
3. Kauno „Ąžuolas-Tauras“           3 2 0 1  60:46  7
4. Klaipėdos „SC Viesulas-Kuršiai“  3 1 0 2  58:79  4
5. Panevėžio „Ryšių statyba“        3 0 0 3  44:163 3

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą