2018 05 06

Nesėkmė Maniloje – Žydrūnas Savickas pasitraukė iš pasaulio čempionato

Žydrūnui Savickui nesėkmingai susiklostė pasaulio galiūnų čempionato finalas Filipinuose. Keturis kartus pasaulio čempionu jau tapęs lietuvis po pirmosios dienos buvo tik 9-as ir nusprendė pasitraukti.
Žydrūnas Savickas
Žydrūnas Savickas / Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvos galiūnas nedalyvavo antrosios dienos varžybose ir su 9 taškais užėmė paskutinę vietą tarp dešimties finalo dalyvių.

Pasaulio čempionu tapo islandas Hafthoras Julius Bjornssonas, kuris akmenų sukėlime pranoko lenką Mateušą Kieliszkowskį.

Per savo karjerą 42-ejų lietuvis yra laimėjęs visus įmanomus titulus. Ž.Savickas svarstė baigti karjerą praėjusį sezoną, bet nusprendė dar metus pasivaržyti.

Europos čempionate Ž.Savickas užėmė ketvirtąją vietą. Po jo duotame interviu galiūnas 15min tikino, kad tai jau tikrai bus jo paskutinis sezonas profesionaliame sporte.

Birželio 15 dieną galiūnas turėtų dalyvauti Lietuvos čempionate, kuriame žadėjo pagerinti sau pačiam priklausantį rąsto kėlimo pasaulio rekordą – 228 kg.