2011 03 11

Paryžiaus-Nicos dviratininkų lenktynių penktąjį etapą Tomas Vaikus baigė antrajame šimtuke

Prancūzijoje vykstančių tradicinių daugiadienių Paryžius-Nica dviratininkų lenktynių penktajame etape „Pro Team Astana“ ekipos narys Tomas Vaitkus finišavo 103-as ir bendroje įskaitoje iš 123-osios vietos pakilo į 120-ąją.
Tomas Vaitkus
Tomas Vaitkus / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 193 km distancijos finiše net 20 minučių ir 53 sekundes pralaimėjo etapą laimėjusiam prancūzui ir naujuoju lenktynių lyderiu tapusiam vokiečiui Andreasui Kloedenui, kuris etapą įveikė per 4 valandas 59 minutes:

1. Andreas Kloeden (Vokietija)        4 val. 59 min. 00 sek.
2. Samuel Sanchez Gonzalez (Ispanija)
3. Matteo Carrara (Italija)
4. Tony Martin (Vokietija)
5. Rein Taaramae (Eestija)
...
103.Tomas Vaitkus                   atsiliko 20 min. 53 sek.
...
163.Aleksandr Kravčuk (Ukraina)                   25:47

Po penkių etapų T. Vaitkus naujajam lenktynių lyderiui vokiečiui Andreasui Kloedenui pralaimi 34 minutes:

1. Andreas Kloeden (Vokietija)       24 val. 26 min. 13 sek.
2. Samuel Sanchez Gonzalez (Ispanija)       atsilieka 4 sek.