2013 07 10

Plaukikas Giedrius Titenis nepateko į vasaros universiados 100 m rungties krūtine finalą

Giedrius Titenis nepateko į Rusijoje vykstančių vasaros universiados plaukimo varžybų 100 m rungties krūtine finalą.
Giedrius Titenis prieš pusfinalį
Giedrius Titenis / Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Trečiadienį antrajame pusfinalio plaukime lietuvis distanciją įveikė per 1 minutę 1,26 sekundės ir finišavo penktas, o bendroje įskaitoje tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių liko devintas. Nuo finalinio aštuntuko jį skyrė vos 0,01 sekundės.

Grečiausiai pusfinalyje plaukė japonas Yasuhiro Kosekis (1:00,03), rusas Kirilas Strelnikovas (1:00,37) ir Michailas Aleksandrovas (1:00,57) iš JAV.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti