2019 10 11

Po pergalės 10:3 Lietuvos golbolo rinktinė iškopė į pusfinalį

Lietuvos golbolo rinktinė sužaidė geriausią savo mačą Europos čempionate Vokietijoje. Ketvirtfinalyje (8:1) sutriuškino Belgiją ir pateko į pusfinalį.
Lietuvos golbolo rinktinės spaudos konferencija
Lietuvos golbolo rinktinės spaudos konferencija / 15min nuotr.
Temos: 1 Golbolas

Penktojo Europos čempionų titulo siekianti Lietuvos rinktinė atsidūrė per žingsnį nuo medalių pirmenybėse Rostoke.

Valdo Gecevičiaus treniruojama komanda užėmė antrąją vietą grupės varžybose, bet parodė pavyzdinį žaidimą ketvirtfinalyje penktadienį, kai mačą prieš belgus pradėjo sausa serija 7:0.

Po 8:1 laimėto pirmojo kėlinio, antroji dalis liko formalumas.

Pusfinalyje lietuviai šeštadienį nuo 16 val. žais su turnyro šeimininkais vokiečiais, kurie irgi priskiriami prie favoritų.

Vokiečiai pernai pasaulio čempionate laimėjo sidabrą, o lietuviai tąsyk liko ketvirti. Užtat 2017 metų Europos čempionato finale Lietuva pranoko Vokietiją.

Šeštadienį kitame pusfinalyje susitiks Ukraina ir Turkija.

Finalas ir mačas dėl trečios vietos vyks sekmadienį.