Uždarius FPS pagrindinio turnyro registraciją paaiškėjo, kad bendroje įskaitoje į šventės ringą žengė 828 pokerio entuziastai, o tarp jų ir atstovai iš Lietuvos.
Aneris Adomkevičius, Tadas Žitkevičius ir Mantas Visockis vietas prie FPS pagrindinio turnyro stalų iškovojo kambario „PokerStars“ kvalifikaciniuose turnyruose. Visi trys mūsiškiai startui pasirinko 1B dieną ir į mūšį stojo tarp 602 pokerio entuziastų. Diena tautiečiams klostėsi ne taip kaip norėtųsi ir nė vieno jų pavardės šį turnyro etapą išgyvenusių žaidėjų sąraše neradome.
Aukščiausios pokerio lygos nariams šį kartą atstovavo tokios pokerio žvaigždės kaip daugkartinis Europos pokerio turo (EPT) prizininkas Ondrejus Vinklarekas, Didžiosios Britanijos ir Airijos pokerio turo (UKIPT) čempionas Davidas Vamplew, „PokerStars Pro“ komandos legionierius Martinas Staszko, jo komandos draugai Eugene Katchalovas, Marcinas Horecki ir Prancūzijos pokerio bendruomenės pasididžiavimas Bertrandas Grospellieris, o taip pat šios superžvaigždžių komandos ženklu pasipuošusi ledi – Vanessa Rousso.
1B dienos slenkstį peržengė ir vietas antrajame turnyro etape užsitikrino 277 žaidėjai. Iš minėtų pokerio žvaigždžių tolimesnėje kovoje nebeišvysime E.Katchalovo. Tuo tarpu prie išgyvenusių meistrų antrosios dienos kovoje prisidės 1A dieną sėkmingai įveikęs Roberto Romanello. Iš viso prie antrosios dienos starto linijos stos 372 turnyro dalyviai.
Kova FPS ringe tęsis jau šiandien, vasario pirmąją, o nuo vasario 3 dienos prasidės mūšiai EPT pagrindiniame turnyre. Primename, kad šio turnyro metu bus rengiamos tiesioginės transliacijos, leisiančios pokerio gerbėjams visame pasaulyje veiksmą iš Dovilio stebėti tiesiogiai. Kovas iš Prancūzijos stebėti realiu laiku, savo skaitytojus kvies ir 15min.lt pokerio rubrika.
Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min
