2011-04-04 14:40

Pulo meistrai Kaune vėl varžysis dėl čempionų taurės

Lietuvos pulo meistrai savaitgalį, balandžio 9–10 dienomis, kviečiami į Kauną, laisvalaikio centrą „Undinė (Jonavos g. 40). Čia pirmą kartą biliardo klubas „Club9“ kartu su „TonyBet“ organizuoja turnyrą – „TonyBet Taurė 2011“.
Biliardas
Biliardas / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Šio turnyro metu žaidėjai žais pool-8 (aštuoniukė). Tai antros kategorijos reitinginis turnyras, kuris yra įtrauktas į Lietuvos pulo federacijos varžybų tvarkaraštį.

Kviečiame žiniasklaidos atstovus atvykti į turnyrą „TonyBet Taurė 2011“ balandžio 9 d. nuo 10 val. į laisvalaikio centrą „Undinė”. Antrąją varžybų dieną kviečiame nuo 14 val. stebėti pusfinalio susitikimus, o 15.30 val. – finalo kovas.

Daugiau informacijos galite rasti www.undine.lt.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą