2020 10 24

Rungtynėse Vilniuje – sezono įvarčių rekordas

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygos rungtynėse tarp Vilniaus HC „Vilnius“ ir Panevėžio „SC-RSSG Grifas“ ekipų buvo pasiektas šio sezono įvarčių rekordas. Itin rezultatyviai žaidusios ekipos iš viso įmetė 80 įvarčių – rungtynės baigėsi rezultatu 49:31 (21:14) vilniečių naudai.
Vilniaus HC „Vilnius“ – Panevėžio „SC-RSSG Grifas“
Vilniaus HC „Vilnius“ – Panevėžio „SC-RSSG Grifas“ / Auksės Tamulytės nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Sostinės komanda rungtynes pradėjo sparčiai išsiverždama į priekį – 5:1, 10:4 13:5. Svečiai iš Panevėžio nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti ir ėmė mažinti atsilikimą – 15:9, tačiau „Vilnius“ kėlinį užbaigė saugia persvara – 21:14.

Nors „Grifas“ antroje rungtynių pusėje įmetė daugiau įvarčių nei pirmame kėlinyje, aikštelės šeimininkai taip pat nesnaudė. Abi komandos žaidė greitą ir rezultatyvų rankinį – per 30 minučių buvo pelnyti net 45 įvarčiai. „Vilnius“ beveik patrigubino savo atotrūkį ir šventė užtikrintą pergalę 18 įvarčių skirtumu – 49:31.

„Vertinu teigiamai – laimėjome, rezultatas pasiektas. Visi žaidėjai pažaidė, manau, daugelis įmetė, taip pat ir naujokai, smagu. Dabar bus pertrauka, ruošimės tolesnėms kovoms“, – nedaugžodžiavo Vilniaus komandos atstovas Mindaugas Urbonas.

„Mano nuomone, galėjome ir labiau pasitempti. Trūko gal daugiau pasirengimo dėl ištvermės. Taip pat buvo padaryta per daug klaidų greitose atakose“, – komentavo Panevėžio komandoje rezultatyviausiai žaidęs Žygimantas Ridikas.

Vilniaus HC „Vilnius“: Mindaugas Urbonas – 12, Robertas Skobas – 8, Mantas Bruzgė – 6, Martynas Lapinskas, Jaime German Federico ir Arminas Milaknis – po 4, Šarūnas Mieliauskas ir Vaidas Drevinskas – po 3, Ignas Valiušis ir Lukas Markaitis – po 2, Tautvydas Damašauskas – 1.

Panevėžio „SC-RSSG Grifas“: Žygimantas Ridikas – 9, Danielius Kairys – 7, Žilvinas Maslauskas – 5, Amandas Šarkanas ir Mindaugas Barzdenis – po 3, Gabrielius Čekanauskas ir Titas Janušonis – po 2.

Artimiausiomis savaitėmis Lietuvos rankinio lygoje laukia pertrauka. Čempionato kovos, jei tam nesutrukdys epidemiologinė padėtis, į rankinio aikšteles turėtų grįžti lapkričio 21 d.

Šiuo metu čempionate pirmauja Vilniaus VHC „Šviesa“, kuriai ant kulnų lipa Klaipėdos „Dragūnas“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasas“.

8 Utenos HC „Utena“ 5 0 0 5 97 : 218 -121 0

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius