2022 04 18

S.Ambrulevičiaus padedama jaunoji čiuožėja dalyvavo pasaulio jaunimo čempionate

Sekmadienį Taline (Estija) pasibaigė 2022 m. pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame tarp 43 dailiojo čiuožimo atstovių varžėsi ir Lietuvos atstovė šešiolikmetė Jogailė Aglinskytė, treniruojama Dmitrijaus Kozolovo.
Jogailė Aglinskytė
Jogailė Aglinskytė / nuotr. LČF

Po trumposios programos J.Aglinskytė užėmė 23 vietą, surinkdama 51,76 taško, ir pateko į finalą, kuriame varžėsi 24 sportininkės.

Įdomu tai, kad programą sportininkei statė šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Prieš išvykdamas į savo treniruočių bazę Monrealyje (Kanada) šokėjas ant ledo S.Ambrulevičius labai padėjo jaunajai čiuožėjai pasiruošti šiam čempionatui.

J.Aglinskytės muzikaliai atliktas pasirodymas neliko nepastebėtas ir pagal programos komponentus ji užėmė 13-tą vietą tarp 43 čiuožėjų.

Laisvosios programos apšilimo metu sportininkė puikiai atliko visus šuolius, tačiau varžybų metu tris kartus krito ir prarado daug taškų – bendroje įskaitoje J.Aglinskytė liko 24-ta.

Patekdama į finalą Jogailė Aglinskytė iškovojo galimybę Lietuvos atstovams ateinantį sezoną dalyvauti net penkiuose pasaulio jaunimo „Grand Prix“ etapuose.