Specialiosios žaidynės: lietuvius medaliai ir nelaimės aplankė vienu metu

Irkluotojų triguba sėkmė Abu Dabio vandenyse ir favoritų plaukime bei lengvojoje atletikoje liga bei trauma – taip lietuviams prasidėjo ši savaitė specialiosiose žaidynėse Jungtiniuose Arabų Emiratuose.
Specialiosios žaidynės. Rolandas Kriauzlys (dešinėje) ir Edgaras Minsofinas
Specialiosios žaidynės. Rolandas Kriauzlys (dešinėje) ir Edgaras Minsofinas / Organizatorių nuotr.

Irklavimo varžybose pirmadienį abu lietuviai – Rolandas Kriauzlys ir Edgaras Minsofinas net tris kartus lipo ant garbės pakylos.

20-metis E.Minsofinas iškovojo auksą 200 m baidare, auksą 500 m baidare ir sidabrą porinėje baidarėje su kitu Kazlų Rūdos irkluotoju R.Kriauzliu.

Šis 18-metis 200 m ir 500 rungtynėse laimėjo du sidabro medalius.

Organizatorių nuotr./Specialiosios žaidynės. Rolandas Kriauzlys (dešinėje) ir Edgaras Minsofinas

Lietuvos irkluotojai pirmą kartą varžėsi specialiosiose žaidynėse, bet trenerės Daivos Dabrilienės auklėtiniai greitai rado kelią ant garbės pakylos.

18-metis Rimvydas Kriauzlys pirmadienį triumfavo lengvosios atletikos stadione.

Organizatorių nuotr./Specialiosios žaidynės. Rimvydas Kriauzlys

Jis 400 m rungtyje laimėjo auksą, distanciją įveikęs per 57,63 sek.

Bočios asmeninėse varžybose sidabrą iškovojo Goda Ragulskytė. Iš Kauno kilusią žaidėją treniruoja Rimvydas Mikučauskas.

Bronzą stalo teniso varžybose pirmadienį laimėjo Solventa Kapačiauskaitė ir Liucija Kolesinskaja.

Viliaus Petrausko auklėtinės iš Ukmergės buvo trečios moterų dvejetų varžybose.

Ketvirtą vietą lengvosios atletikos varžybose 400 m bėgimo rungtyje užėmė Kasparas Vaičiulis iš Šeduvos.

Organizatorių nuotr./Specialiosios žaidynės. Kasparas Vaičiulis iš Šeduvos.

Dar dviem lietuviams šįsyk nepasisekė.

Plaukikas Julius Kasparas Rėksnys laikomas 200 m krūtine favoritu, tačiau dėl pakilusios kūno temperatūros trenerė Asta Misiūnaitė atšaukė šio vilniečio startą.

Lengvaatletis Tadas Vainius pirmadienį ilgai pirmavo 5000 m distancijoje, tačiau pasitempė Achilo sausgyslę ir buvo išvežtas iš stadiono vežimėliu.

Specialiose olimpinėse žaidynėse dalyvauja apie 7,5 tūkst. intelekto sutrikimų turinčių atletų iš 190 valstybių. Jie varžosi 24-iose sporto šakose.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?