2018 01 14

Susikibimu pažymėtose rungtynėse „Energija“ sutriuškino „Baltiją“

Povilas Verenis ir Deividas Kazlauskas pelnė po tris įvarčius, o jų vedama Elektrėnų „Energija“ Lietuvos čempionato rungtynėse 10:3 (1:1, 6:1, 3:1) nugalėjo Klaipėdos „Baltijos“ ekipą.
Elektrėnų „Energija“
Elektrėnų „Energija“ / nuotr. energija.hockey.lt

Prieš rungtynes su Eurikos Masytės daina „Laisvė“ buvo paminėta Laisvės gynėjų diena bei pagerbti už Lietuvos nepriklausomybę kovoję bei žuvę žmonės.

Jau 39-ą susitikimo sekundę įvartį šeimininkų gretose pelnė Deividas Kazlauskas (00:39), tačiau „Baltija“ nepalūžo ir kėlinio viduryje, rungtyniaujant mažumoje, sugebėjo surengti greitą ataką, kurią sėkmingai užbaigė Michailas Jevstignejevas (11:46).

Antrame kėlinyje „Baltija“ rinkosi baudos minutes, o „Energija“ mušė įvarčius. Du kartus pasižymėjo Deividas Kazlauskas (28:13 ir 34:56 mažumoje), po kartą – Aurimas Gaidauskas (27:05), Povilas Verenis (29:18), Aimas Fiščevas (36:47) ir Laisvydas Kudrevičius (39:16), tuo tarpu „Baltijai“ vieną įvartį pelnė Romanas Šalajevas (33:08)

Nors rungtynių baigtis jau buvo aiški, tačiau ir trečiame kėlinyje „Energija“ nemažino tempo. Du įvarčius pelnė P.Verenis (41:56 ir 50:16), o kartą pasižymėjo A.Fiščevas (51:07). Klaipėdiečių gretose įvartį pelnė Pavelas Bykovas (57:50).

Rungtynių pabaigoje vienas kitam į atlapus kibo Vainius Jankauskas ir Matas Mikalauskas, kurie užsidirbo po 2 baudos minutes.

„Energija“ atliko kur kas daugiau smūgių nei „Baltija“ (62:14), tačiau taip pat surinko ir daugiau baudos minučių (30 prieš 16).