2009 01 28

Trečiasis austrų dublis

Dviguba Austrijos kalnų slidininkų pergale Austrijoje baigėsi pasaulio taurės slalomo rungties varžybos antradienį.
Reinfried Herbst
Reinfried Herbst / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lenktynes laimėjęs Reinfriedas Herbstas dviejuose nusileidimuose sugaišo 1 minutę 37.32 sekundės ir net 1,16 sekundės aplenkė tėvynainį Manfredą Prangerį, kuris liko antras.

Tai jau trečioji austrų dviguba pergalė planetos taurės etapuose šį mėnesį, o sekmadienį Kitzbiūhelyje (Austrija) jie užėmė visą prizininkų pakylą.

Trečias antradienį finišavo sezono lyderis bendrojoje įskaitoje kroatas Ivica Kosteličius, nuo nugalėtojo atsilikęs 1,23 sekundės. Dabar I. Kosteličius bendroje įskaitoje turi 735 taškus ir jau 75 taškais lenkia ilgai pirmavusį lyderių rikiuotėje austrą Benjaminą Raichą, kuris nebaigė slalomo distancijos:

„Scanpix“ nuotr./Reinfriedas Herbstas

1. Reinfried Herbst (Austrija) 1:37.32 (47.73 + 49.59);

2. Manfred Pranger (Austrija) 1:38.48 (48.31 + 50.17);

3. Ivica Kostelič (Kroatija) 1:38.55 (48.83 + 49.72);

4. Manfred Moelgg (Italija) 1:38.84 (48.57 + 50.27);

5. Silvan Zurbriggen (Šveicarija) 1:38.96 (48.89 + 50.07).