2013 09 17

Valmieros maratone Latvijoje Mindaugas Viršilas – trečias

Valmieros maratone, kuris kartu buvo ir Latvijos maratono čempionatas, trečią vietą užėmė Mindaugas Viršilas, kuris 42 km 195 m distanciją nubėgo per 2 valandas 34 minutes ir 36 sekundes.
Bėgimo varžybos
Bėgimo varžybos / Augusto Didžgalvio nuotr.
Temos: 2 Bėgimas Latvija

Nugalėtoju tapo latvis Kristapas Berzinis (2:30:22), aplenkęs tautietį Anatolijų Macuką (2:33:17).

Penktas maratone finišavo Darius Didaronkus (2:38:44), vienuoliktas (antras 40 metų amžiaus grupėje) – Vytautas Gražys (2:51:08), 21-as (nugalėjo 50 metų amžiaus grupėje) – Alfonsas Kazlauskas (3:01:51).

Pusmaratonyje (21,0975 km) ketvirta (pirma 40 metų amžiaus grupėje) buvo Gytė Norgilienė – 1 valanda 25 minutes ir 40 sekundžių.

Aukščiausią vietą tarp Lietuvos vyrų pusės maratono bėgime užėmė Aivaras Vareika (1:17:56), finišavęs keturioliktas, o Almiras Kavaliauskas 50 metų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą (1:35:30).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas