Šeštadienį, pirmąją varžybų dieną, susidarė idealios sąlygos buriuoti: švietė saulė, buvo apie 10 laipsnių šilumos ir pūtė 10–12 m/s stiprumo vakarų vėjas. Vėjaračių vairininkai, nors Nidos aerodromas neplatus, pasiekdavo 35–45 km/val. greitį, o žiūrovai mėgavosi puikiais reginiais.
Rungtynėse netrūko adrenalino ir azartiškų buriuotojų akistatų. Per vieną iš važiavimų čempionato favoritas vidutinio svorio kategorijoje vilnietis Algirdas Žižys pasivijo ir aplenkė pirmoje vietoje važiuojantį Vytautą Talalą iš Panevėžio, tačiau paskutiniame posūkyje nesuvaldė vėjaračio ir apsivertęs išslydo nuo asfalto ant žolės. Buriuotojas net neįsibrėžė, sugebėjo finišuoti šeštas ir toliau sėkmingai tęsdamas kovą iškovojo bronzos medalį. Abu šiuos buriuotojus aplenkė ir galutinėje įskaitoje pirmą vietą užėmė neringiškis Antanas Golubovskis.
Sunkiasvorių kategorijoje 2007 metų čempionas estas Raulas Nappa šįmet nusileido savo nuolatiniam konkurentui klaipėdiečiui Mariui Ambrulaičiui, kuriam pagaliau pavyko iškovoti čempionato auksą. Būsimajam čempionui ypač gerai sekėsi buriuoti antrą varžybų dieną, kai pūtė silpnesnis (5–6 m/sek.) pietų vėjas. Tuo tarpu lengvasvorių kategorijoje nepralenkiami buvo neringiškiai – užėmė visas tris prizines vietas.
Dabar „Blokart“ buriuotojai Šiaurės pusrutulyje laukia žiemos speigų, kai galės ratus pakeisti pačiūžomis ir treniruotis ant ledo. Kitąmet vasarį jie susirungs Šiauliuose ant Rėkyvos ežero ledo vyksiančiame pasaulio „Ice-Blokart“ ledrogių čempionate.






