2009 01 30

„Velnių“ antausis lyderiams

Trisdešimt pirmą pergalę NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į antrą vietą Rytų konferencijoje pakilo „New Jersey Devils“ klubas.
„Devils“ paliko į antrą Rytų konferencijos vietą
„Devils“ paliko į antrą Rytų konferencijos vietą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį svečiuose Naujojo Džersio ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 1:0) nugalėjo keturioliktą nesėkmę per 49 mačus patyrusią Rytų konferencijos lyderę „Boston Bruins“ komandą.

Per 14 su puse žaidimo minutės Dainius Zubrus kartą netaikliai metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių. Du įvarčius septintą pergalę į eilės reguliariajame sezone iškovojusiems nugalėtojams pelnė Jamie Langenbrunneris (15:01 ir 61:11), po vieną – Zachas Parise'as (33:39) bei Patrikas Eliašas (58:15).

Įvarčių autoriai arenos šeimininkų gretose – Chuckas Kobasewas (42:19), Marcas Savard'as (47:11) ir Dennisas Widemanas (53:30).