2012-05-07 17:32

Vilniuje vyks didžiulė paplūdimio sporto šakų šventė

Jau gegužės 12 d. prie Baltojo tilto netils šurmulys. Pirmą kartą čia bus surengta milžiniška Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventė.
Renginio plakatas
Renginio plakatas

Paplūdimio tinklinis, futbolas, o taip pat krepšinio 3x3 varžybos, gatvės gimnastų ir ekstremalaus sporto mėgėjų varžybos – riedlentininkų ir BMX dviratininkų pasirodymai – visa tai šventės dalyviai galės ne tik pamatyti, tačiau ir patys išbandyti.

Renginys pasižymės ir tuo, kad pirmą kartą Vilniuje bus surengtos gatvės gimnastikos
varžybos, specialiai šventei bus įrengta natūralaus mineralinio vandens “NEPTŪNAS” gatvės gimnastikos zona. Šventės svečiai turės galimybę išvysti ir Street Workout‘o Pasaulio Čempionato 3-ios vietos nugalėtojo  Deivido Smailio ir “Project Mayhem“ kamandos  parodomąją programą.

Norintys išbandyti savo jėgas paplūdimio tinklinio, paplūdimio futbolo varžybose, jau dabar gali pradėti burti komandas ir registruotis į varžybas. Tinklinio varžybose dalyviai varžysis keturi prieš keturis ir komandoje privalo būti bent viena mergina. Turnyras vyks dviem etapais: grupėse ir atkrintamosiose varžybose, į kurias pateks visos komandos. Krepšinio 3x3 varžybos bus vykdomos tarp 4 amžiaus grupių,  žmonės su negalia irgi turės galimybę sudalyvauti.

Renginio metu visiems gros ir gerą nuotaiką palaikys DJ Mamania (Artūras Matkevičius) ir DJ Swix (Ignas Vaicekauskas), o vakare  šventės dalyvių ir svečių lauks koncertas.

Renginį organizuoja VšĮ „Sveikas miestas“ kartu su tinklinio ir pliažo tinklinio klubu „Auksma“.
Visą išsamesnę informaciją apie Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventę ir komandų registraciją  rasite  www.sveikasmiestas.lt.
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą