2008-11-13 16:45

WTA sugalvojo naujų baudų

Henrikas Pesliakas
Henrikas Pesliakas
WTA (pasaulinės moterų teniso asociacijos) vadovybė nusprendė bausti sportininkes už imamas medicinines pauzes mačų metu.
Reikia pagalbos – susimokėk...
Reikia pagalbos – susimokėk... / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nuo šios tenisininkės, imančios tokią pertraukėlę daugiau nei 7 kartą sezone, turės sumokėti nuo 100 iki 500 dolerių baudą.

„Mes suprantame, kad medicininės pertraukėlės gali būti būtinos ir pagrįstos, tačiau norime būti tikri ir tuo, kad sportininkės tuo nepiktnaudžiauja ir nenaudoja to kaip taktikos elemento. Tad ieškome būdų padaryti tokias pertraukėles kuo retesnes“, – pakomentavo šį sprendimą WTA vice prezidentas Peteris Johnsonas.

Priminsime, kad pastaraisiais metais WTA įvedė ir daugiau nuobaudų tenisininkėms. Jos baudžiamos už nedalyvavimą supranuotose fotosesijoje, atsisakymą dalyvauti nustatytame turnyrų skačiuje bei WTA logotipo nenaudojimą ant sportinės aprangos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą