Agnė Šerkšnienė antrą kartą per dieną pagerino Lietuvos rekordą

Bėgikė Agnė Šerkšnienė baigė pasirodymą Birmingame vykstančiame uždarų patalpų pasaulio lengvosios atletikos čempionate, tačiau antrą kartą per dieną pagerino šalies rekordą.
Agnė Šerkšnienė
Agnė Šerkšnienė / Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Lietuvė 400 metrų bėgimo pusfinalyje distanciją įveikė per 52,62 sek., finišavo trečia ir į finalą nepateko.

Į finalą žengė po dvi bėgikes iš trijų pusfinalio bėgimų. A.Šerkšnienės pusfinalyje greičiausios buvo amerikietė Shakima Wimbley (51,34) ir šveicarė Lea Sprunger (51,71). Tačiau vėliau šveicarė buvo diskvalifikuota ir į finalą deleguota britė Eitidh Doyle (52,15).

Tačiau A.Šerkšnienė pagerino ryte pasiektą Lietuvos uždarų patalpų rekordą. Rytinėje sesijoje lietuvė finišavo per 52,81 sek.

Birmingame taip pat pasirodys Dovilė Dzindzaletaitė, kuri šeštadienį dalyvaus trišuolio finale.