Andrius Gudžius – labai solidus, bet olimpinis čempionas – įspūdingas

Tituluotų disko metikų kompanija ir šio sezono lyderis susitiko varžybose Suomijoje, kur užfiksuotas ir vienas labai tolimas metimas.
Andriaus Gudžiaus pasirodymas
Andriaus Gudžiaus pasirodymas / Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr.

Andrius Gudžius užėmė antrąją vietą per varžybas antradienį Turku „Paavi Nurmi“ stadione, atlikęs ne patį tolimiausią, bet tikrai solidų metimą.

Geriausiu bandymu 31 metų kaunietis nusviedė diską 68,09 m.

Šį sezoną A.Gudžius buvo metęs dar toliau (69,39 m), bet ir 68 m buvusiam pasaulio čempionui garantavo antrąją vietą stiprių varžovų kompanijoje.

Pirmąją vietą Suomijoje iškovojo Tokijo olimpinis čempionas Danielis Stahlis, nusviedęs įrankį net 70,62 m.

29 metų švedui tai geriausias sezono rezultatas ir antras tarp visų šio sezono atletų pasiekimų.

• 5. Mykolas Alekna (Lietuva) – 68,73

Šį sezoną Deimantinėje lygoje D.Stahlis visus keturis kartus nusileido slovėnų talentui Kristjanui Čehui, bet pagaliau įveikė 23 metų varžovą antradienį.

K.Čehas Suomijoje užėmė trečią vietą, nusviedęs diską 67,76 m.

Už prizininkų trejeto išsirikiavo du atletai, pernai užlipę ant Tokijo olimpinių žaidynių garbės pakylos.

Olimpinę bronzą laimėjęs austras Lukas Weissheidingeris šįkart buvo ketvirtas (67,16 m), o olimpinis vicečempionas švedas Simonas Pettersssonas – penktas (65,14 m).

Lygiai po mėnesio JAV vyks pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, kur, regis, laukia labai įdomi disko metikų kova.