Europos lengvosios atletikos pirmenybėse ėjikė N.Aidietytė finišavo 11, B.Virbalytė – 18

Šveicarijoje vykstančiame Senojo žemyno lengvosios atletikos čempionate ketvirtadienį išdalintas medalių komplektas moterų 20 km sportinio ėjimo rungtyje.
Brigita Virbalytė
Brigita Virbalytė / LAF nuotr.

Vienuoliktą vietą tarp 25 finišavusių sportininkių (startavo 29) užėmė Lietuvos rekordininkė Neringa Aidietytė, distanciją nužingsniavusi per 1 valandą 30 minučių bei 47 sekundes.

Antroji Lietuvos atstovė šioje rungtyje – Brigita Virbalytė-Dimšienė – finiše buvo aštuoniolikta, o 20 km distanciją įveikė per 1 valandą 32 minutes ir 46 sekundes.

Europos čempionės aukso medalį iškovojo rusė Elmira Alembekova (1:27:56), sidabro apdovanojimas atiteko ukrainietei Liudmilai Oljanovskai (1:28:07), o bronza tenkinosi čekė Anežka Drahotova (1:28:08):

1. Elmira Alembekova (Rusija) 1 val. 27 min. 56 sek.