Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

Kergytė Varšuvoje – antra

Sekmadinį Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko 27-asis 15 kilometrų bėgimas „Bieg Chomiczowki“, jame dalyvavo būrelis bėgikų iš Lietuvos.
Ž.Balčiūnaitės ir R.Kergytės bėgimas maratone
Remalda Kergytė / Artūro Gimžausko nuotr.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Bėgimas „Bėkime kartu su Živile Balčiūnaite“. Rolandas Kazlas.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Rolandas Kazlas

Tarp 875 finišavusių dalyvių (124 moterys ir 751 vyras) šeštą vietą užėmė Dainius Šaučikovas (52,22), nuo nugalėtojo Michalo Smaleco atsilikęs beveik 4 minutėmis (48,35).

Tarp moterų antra finišavo Remalda Kergytė (59:07), ketvirta – Gytė Norgilienė (1:01:51). Čia greičiausia buvo Iwona Lewandowska – 56,37 minutės.

Savo amžiaus grupėse nugalėjo Teresė Bulkevičiūtė, Petras Pranckūnas ir Paulius Bieliūnas. .

Komandinėje įskaitoje Lietuvos bėgikų klubas Na, pagauk" tarp 81 komandos buvo šeštas (trys geriausi klubo bėgikai – Petras Pranckūnas, Rolandas Kazlas bei Vladas Navagrudskas, bendras laikas – 2:56,57 valandos), geriausią laiką parodė šeimininkai Brygada Zmechanyzowana SZCV“ (2:37,06).

Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?